Forside

Tennisskolen - Grupper og tider høsten 2019

Her er treningstider og grupper for høsten.

Fredag 16. august 2019
 

Träningsschema hösten 2019, Drammen tennisklubb

Måndag

Bana 1

Bana 2

Bana 3

Bana 4

15-16

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

Souvena Shibu-06

 

 

17-18

 

 

Mille Samuelsen-04

Ingvild Moen-06

Anna Clark-06

Sofija Sameto -06

 

 

18-19

 

 

Julia Borgersen Nyström-10

Marie Borgersen Nyström-12

Nora Hodt Bjerke-10

Alexandra Tudor-09

Emelie Stenberg-10

Lydia Rnkovic-12

Elada Aleksejeva-12

Maria Jevnesveen-10

 

 

19-20

 

 

Erlend Stenvoll

Liezel A Sevlejordet

Julia Ivchenko

 

 

20-21

 

 

Karianne Bråthen

Ella Eckoff Bråthen

Christian Radum

Line Tran

 

 

21-22

 

 

 

 

 

 

 

Tisdag

Bana 1

Bana 2

Bana 3

Bana 4

15-16

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

Souvena Shibu-06

 

 

 

 

17-18

 

 

Amel Sadikovic-09,

Edin Sadikovic-06

Mille Samuelsen-04

Fabio-Andrei Ungureanu-06

 

18-19

 

 

Fredrik Getz-10

Filip Auvi Lyngar-10

Daniel Ramberg-10

Luca Giurresca-09

Bernard Enger-10

Lucas Kemp-12

Edward Getz-11

Gustav Getz-13

Lucas Wang Jonasson-12

Marius Wang jonasson-13

 

19-20

 

 

Gitte Wallem

Fredrik Aaserud

Espen Svenne Kraglund

Fabian Buck

 

 

20-21

 

 

Siri Oust Heiberg

Christian Andersson

Bernt Nordahl

 

 

21-22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onsdag

Bana 1

Bana 2

Bana 3

Bana 4

15-16

 

 

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

Souvena Shibu-06

 

 

 

17-18

 

 

Mirza Sadikovic

Ahmet Salih

 

 

 

18-19

 

 

Jan Alexander Wilkoz-10

Rafael Marques Alves-10

Didrik Petersen Överlien-10

Emrik Ruud Olanger -09

-------------------------------------

Rikke Aaberg

Hanna Aaserud -08

Linnea Aeserud-08

Rebecca Rogstad-08

 

 

Jens Moe-11

Sondre Amundsen-11

Jeppe Asberg

 

19-20

 

 

Ketil Stubberud

Hellen Stubberud

Liezel A Sevlejordet

 

 

 

20-21

 

 

 

 

 

 

 

 

21-22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Torsdag

Bana 1

Bana 2

Bana 3

Bana 4

15-16

 

 

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

 

 

 

 

17-18

 

 

Fredrik Getz-10

Daniel Ramberg-10

Filip Auvi-Lyngar-10

Didrik Petersen Överlien-10

 

 

18-19

 

 

Magnus Solberg-05

Felix Bunäs -05

Artiom Aleksejev-06

Magnus Nakim-05

Leo Rafael Stordal-05

 

 

19-20

 

 

 

 

 

 

 

 

20-21

 

 

 

 

 

 

 

 

21-22