Støtt DTK med Grasrotandelen



Knytter du din Grasrotandel til DTK, så får klubben 5% av det du bruker på spill hos Norsk Tipping. Det koster deg ingenting, og det er veldig enkelt.
Bare ta opp mobilen og send en SMS hvor du skriver GRASROTANDELEN 992694920 og sender den til 2020 - så er det gjort. SMSen er til og med gratis.

Kontakt oss


Vis større kart
 


Drammen Tennisklubb 
Adresse: Ing. Rybergsgate 113, 3027 Drammen
Telefon: (+47) 91189566
E-post: post@dtk.no



 
Forside

Tennisskolen - Grupper og tider høsten 2019

Her er treningstider og grupper for høsten.

Fredag 16. august 2019
 

Träningsschema hösten 2019, Drammen tennisklubb

Måndag

Bana 1

Bana 2

Bana 3

Bana 4

15-16

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

Souvena Shibu-06

 

 

17-18

 

 

Mille Samuelsen-04

Ingvild Moen-06

Anna Clark-06

Sofija Sameto -06

 

 

18-19

 

 

Julia Borgersen Nyström-10

Marie Borgersen Nyström-12

Nora Hodt Bjerke-10

Alexandra Tudor-09

Emelie Stenberg-10

Lydia Rnkovic-12

Elada Aleksejeva-12

Maria Jevnesveen-10

 

 

19-20

 

 

Erlend Stenvoll

Liezel A Sevlejordet

Julia Ivchenko

 

 

20-21

 

 

Karianne Bråthen

Ella Eckoff Bråthen

Christian Radum

Line Tran

 

 

21-22

 

 

 

 

 

 

 

Tisdag

Bana 1

Bana 2

Bana 3

Bana 4

15-16

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

Souvena Shibu-06

 

 

 

 

17-18

 

 

Amel Sadikovic-09,

Edin Sadikovic-06

Mille Samuelsen-04

Fabio-Andrei Ungureanu-06

 

18-19

 

 

Fredrik Getz-10

Filip Auvi Lyngar-10

Daniel Ramberg-10

Luca Giurresca-09

Bernard Enger-10

Lucas Kemp-12

Edward Getz-11

Gustav Getz-13

Lucas Wang Jonasson-12

Marius Wang jonasson-13

 

19-20

 

 

Gitte Wallem

Fredrik Aaserud

Espen Svenne Kraglund

Fabian Buck

 

 

20-21

 

 

Siri Oust Heiberg

Christian Andersson

Bernt Nordahl

 

 

21-22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onsdag

Bana 1

Bana 2

Bana 3

Bana 4

15-16

 

 

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

Souvena Shibu-06

 

 

 

17-18

 

 

Mirza Sadikovic

Ahmet Salih

 

 

 

18-19

 

 

Jan Alexander Wilkoz-10

Rafael Marques Alves-10

Didrik Petersen Överlien-10

Emrik Ruud Olanger -09

-------------------------------------

Rikke Aaberg

Hanna Aaserud -08

Linnea Aeserud-08

Rebecca Rogstad-08

 

 

Jens Moe-11

Sondre Amundsen-11

Jeppe Asberg

 

19-20

 

 

Ketil Stubberud

Hellen Stubberud

Liezel A Sevlejordet

 

 

 

20-21

 

 

 

 

 

 

 

 

21-22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Torsdag

Bana 1

Bana 2

Bana 3

Bana 4

15-16

 

 

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

 

 

 

 

17-18

 

 

Fredrik Getz-10

Daniel Ramberg-10

Filip Auvi-Lyngar-10

Didrik Petersen Överlien-10

 

 

18-19

 

 

Magnus Solberg-05

Felix Bunäs -05

Artiom Aleksejev-06

Magnus Nakim-05

Leo Rafael Stordal-05

 

 

19-20

 

 

 

 

 

 

 

 

20-21

 

 

 

 

 

 

 

 

21-22

 

 

 

 

 

 

 

 




 
 
Del pø Facebook
Skriv ut


Webdesign og webteknikk av Beatlock