Støtt DTK med Grasrotandelen



Knytter du din Grasrotandel til DTK, så får klubben 5% av det du bruker på spill hos Norsk Tipping. Det koster deg ingenting, og det er veldig enkelt.
Bare ta opp mobilen og send en SMS hvor du skriver GRASROTANDELEN 992694920 og sender den til 2020 - så er det gjort. SMSen er til og med gratis.

Kontakt oss


Vis større kart
 


Drammen Tennisklubb 
Adresse: Ing. Rybergsgate 113, 3027 Drammen
Telefon: (+47) 91189566
E-post: post@dtk.no



 
Forside

Tennisskolen - Grupper og tider våren 2019

Godt Nytt År alle sammen! Her følger oversikten over de forskjellige gruppene og treningstider fra og med mandag 7 januar 2019.

Tirsdag 01. januar 2019
 

 

Mandag

Bane 1

Bane 2

Bane 3

Bane 4

15-16

 

 

 

Marthe Hansen-03

Souvena Shibu


 

16-17

 

 

Marie Lunde-04

Mille Samuelsen-04

Ada H. Bjerknes -09

 

 

17-18

 

 

Karoline Slabokowska-99

Marthe Hansen-03

 

 

18-19

 

 

Karoline Slabokowska-99

Marthe Hansen-03

Martin G. Mikkelsen

 

Julia Borgersen Nyström-10

Marie Borgersen Nyström-12

Nora Hodt Bjerke-10

Alexandra Tudor-09

Emelie Stenberg-10

Lydia Rnkovic - 12

Elada Aleksejeva - 12

 

 

19-20

 

 

Karianne Bråthen

Ella Eckoff Bråthen

Christian Radum

Line Tran

 

 

20-21

 

 

Erlend Stenvoll

Nina Lochoff Dauge

Alice Lochoff Dauge

Liezel A. Sevlejordet

Truls Ôrren

 

 

21-22

 

 

 

 

 

 

 

Tirsdag

Bane 1

Bane 2

Bane 3

Bane 4

15-16

 

 

 

 

 

16-17

 

 

Karoline Slabikwski-99

Marthe Hansen-03

Junghan Chu

 

 

17-18

 

 

Karoline Slabokowski-99

Marthe Hansen-03

Junghan Chu

Souvena Shibu

 

August Adamsen - 09

Edward Adamsson -13

Garmann Havig Solnørdal -12

Karl Havig Solnørdal -09

 

18-19

 

 

Fredrik Getz-10

Filip Auvi Lyngar-10

Markus Le -10

Daniel Ramberg -10

Bernhard Enger - 10

Luca Giurresca -09

Lucas Kemp -12

Edward Getz -11

Gustav Getz -13

19-20

 

 

Siri Oust Heiberg

Gry Beate Bakke

Vibeke Brown

Lene Alm Jonsson

 

 

20-21

 

 

Gitte Wallem

Fredrik Aaserud

Espen Svenne Kraglund

Fabian Buck

 

21-22

 

 

 

 

 

 

Onsdag

Bane 1

Bane 2

Bane 3

Bane 4

15-16

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

Karoline Slabokwoski-99

Marthe Hansen-03

Souvena Shibu 

 

 

17-18

 

 

Karoline Slabokwoski-99

Marthe Hansen-03

Mattheus Le

 

 

Marie Lund-04

Mille Samuelsen-04

Leo Rafael Stordal-05

Magnus Nakim -05

 

18-19

 

 

Jan Alexander Wilkoz-10

Rafael Alves Margues -10

Markus Le -10

Didrik Petersen Øverlien -10

Emrik Ruud Olanger -09

-------------

Rikke Aaberg

Hanna Aaserud -08

Linnea Aaserud -08

Rebecca Rogstad -08

 

Lucas Wang Jonasson-12

Marius Wang jonasson-13

Jens Moe -11

Sondre Amundsen -11

Jeppe Asberg

 

19-20

 

 

Ketil Stubberud

Helen Stubberud

Liezel A Sevlejordet

Truls Ôrren

 

 

20-21

 

 

 

 

 

21-22

 

 

 

 

 

 

Torsdag

Bane 1

Bane 2

Bane 3

Bane 4

15-16

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

 

 

 

17-18

 

 

 

 

 

18-19

 

 

Magnus Solberg-05

Felix Bunäs -05

Artiom Aleksejev -06

Magnus Nakim -05

Felix Solberg -06

Håkon Sjølie Wilhelmsen -06

Leo Rafael Stordal -05

 

 

19-20

 

 

 

 

 

20-21

 

 

 

 

 

21-22

 

 

 

 

 

 

Fredag

Bane 1

Bane 2

Bane 3

Bane 4

15-16

 

 

 

 

 

 

16-17

 

 

 

 

 

17-18

 

 

 

 

 

18-19

 

 

 

 

 

19-20

 

 

 

 

 

20-21

 

 

 

 

 

21-22

 

 

 

 

 




 
 
Del på Facebook
Skriv ut


Webdesign og webteknikk av Beatlock